O firmie

Firma Best Coffee zajmuje się profesjonalną obsługą gastronomii oraz firm.

W naszej ofercie posiadamy kawy ziarniste, mielone, rozpuszczalne, w dozach oraz ekspresy nowej generacji przeznaczone dla małych i średnich firm, a także ekskluzywnych hoteli, restauracji i firm cateringowych. Profesjonalna obsługa, doradztwo, serwis to tylko niektóre z naszych zalet.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Caffe S.Giusto. Od samego początku istnienia firmy naszym nadrzędnym celem jest spełniać rygorystyczne normy selekcji ziarna pochodzącego z najlepszych plantacji oraz tradycyjny 20-minutowy proces palenia, pozwala wydobyć z kawy bogactwo aromatów i uzyskać produkt najwyższej jakości doceniany przez koneserów na całym świecie. Nasza kawa  to synonim luksusu i prestiżu.

Produkty, które proponujemy odpowiadają poziomem międzynarodowym koneserom. Są to kawy klasy Premium Quality kierowane do restauracji oraz hoteli oferujących asortyment, w którym każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Połączone wysiłki i doświadczenie w handlu kawą w Europie  we współpracy z amerykańskimi i włoskimi ekspertami pozwoliły na stworzenie marki o najwyższym poziomie. Doceniana w wielu krajach na świecie, oferowana w najbardziej znanych hotelach i ekskluzywnych restauracjach. Z tą myślą zdecydowaliśmy się wprowadzić kawę na polski rynek HoReCa, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość smaku. 

Nasi stali Klienci cenią w szczególności jakość naszych usług i produktów oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Image